Mercedes Benz Vito

Mercedes-Benz Vito Tourer Select XL

Rok výroby: 2018
Počet míst - 7 + řidič

Automatická klimatizace, chlazené nápoje, polohovatelná sedadla, USB u každé sedačky, otočení sedadel čelem k sobě - vhodné při jednání ve voze a pracovních cestách s kolegy. Velký zavazadlový prostor.

Tento vůz je vhodný pro vaše soukromí a jak na krátké tak dlouhé cesty.Je velmi pohodlný, tichý a prostorný. Je vhodný pro vaše VIP návštěvy a prestižní akce a zahraniční delegace. Vůz je vybaven nejmodernějšími bezpečnostními prvky které nabízí Mercedes-Benz. Díky své barvě v černé metalíze a tónovanými okny budete mít absolutní soukromí při vašich cestách.

Ceník vozu:

1 km - 13,- CZK

Prostoj 1 hodina - 180,- CZK                                                                          Celodenní prostoj - 2500,- CZK

Nájem vozu do 5 hodin a 100 km - 3500,- CZK                                          Celodenní nájem 10 hodin 150 km - 6000,- CZK

Noční akce, večírky a vinné sklepy - od 5000,- CZK

Příplatek za přívěs na zavazadla - 1,- CZK

K ceně se dále připočítá - zahraniční stravné řidiče, obratové daně v jednotlivých zemích, mýtné za dálnice, mosty a pod., druhý řidič, parkovné a jiné další polatky dle jednotlivých cest.

Ceny jsou uvedeny bez DPH 21%. U mezinárodní přepravy se již DPH nepřipočítává.